The

Best

Add Zone For You

حفاظ پنجره آهنی مدرن فرفورژه چیست؟ from muhammadzaid's blog

حفاظ هایی که به عناوین مختلف برای ایجاد امنیت در پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند شامل انواع مختلفی هستند که از جمله آنها میتوان به حفاظ پنجره آهنی مدرن فرفورژه اشاره کرد. این نوع نرده ها معمولا مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع فشار دارند و همچنین تمیز کردن آن ها نیز بسیار آسان است. زمانی که شما میخواهید از حفاظ پنجره آهنی مدرن فرفورژه استفاده کنید باید بدانید که نرده شما در مقابل باد، باران و همچنین آلودگی های دیگر در امان خواهد بود و خراب نمی شود. شست و شوی این نوع نرده ها بسیار آسان است.


همه پنجره هایی که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند، حتی شیشه های دوجداره ممکن است که در مقابله با آسیب از خود ضعف نشان دهند و شکسته شوند. در اینجاست که نقش این نرده ها به خوبی دیده خواهد شد. امنیت همانطور که میدانید یکی از مهم ترین بخش هایی است که باید در ساخت ساختمان به آن دقت کنید. شاید اولین چیزی که افراد برای خرید و یا استفاده های دیگر به آن دقت میکنند همین امنیت باشد. استفاده از حفاظ پنجرهآهنی مدرن فرفورژه در واقع به شما کمک می کند تا بتوانید امنیت را برای ساختمان خود ایجاد کنید.


حفاظ پنجره آهنی مدرن فرفورژه از چه چیز ساخته می شود؟

همانطور که از نام این نو نرده ها میتوانید دریابید، این نرده ها از جنس فرفورژه های 201 و 304 هستند. اگر شما میخواهید از این نوع نرده های برای داخل ساختمان استفاده کنید میتوانید از حفاظ پنجره آهنی مدرن فرفورژه 201 استفاده کنید چرا که در آن ها از آلیاژ و نیکل کمتری استفاده شده است. در این نوع فرفورژه ها، آسیب پذیری هم بیشتر خواهد بود و البته قیمت آن ها نیز مناسبتر است.


اما اگر شما قصد دارید که حفاظ پنجره آهنی مدرن فرفورژه را برای خارج از خانه نصب کنید بهترین راه این است که از نرده های 304 استفاده کنید. این نرده ها با آلیاژ بیشتر و همچنین نیکل 18 درصد ساخته شده اند و همین هم باعث می شود تا در محیط های بیرونی و در مقابل شرایط مختلف آب و هوایی و انواع حفاظ درب آکاردئونیرطوبت آسیب نبینند. 


منبع : خبرگزاری ایسنا


Share:
Previous post     
     Next post
     Blog home

The Wall

No comments
You need to sign in to comment

Show Your Work Here .Whatsapp 9301837771

Alexa Global Rank 99000

google ranking checker website hit counter

Sales

Manager